AGORA – sklep oferujący artykuły ogrodnicze

sklapagora

Zawsze marzyłeś o pięknym ogrodzie, w którym znajdzie się miejsce na zabawę, relaks, a także plantację roślin? Zobacz, co ciekawego w swojej ofercie, przygotowała firma AGORA. Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie online, gdzie czekają na Ciebie najlepsze nasiona traw, owoców, warzyw, a także nowoczesne sprzęty ogrodnicze.

Piękny ogród o każdej porze roku!

Zieleń działa na człowieka jak naturalny środek odprężający. Pozwala zrelaksować zmęczone oczy, dotlenić ciało i odświeżyć umysł. Zaplanuj z nami aranżację swojego ogrodu i ciesz się urokami przyrody przez okrągły rok. Polecamy najlepsze nasiona traw, które, w zależności od wybranego rodzaju, umożliwią obsianie dowolnego podłoża i gleby, gwarantując piękny trawnik. W sprzedaży posiadamy opakowania o różnej gramaturze, zawierające specjalne mieszanki nasion, przeznaczone do wysiewu na określonym rodzaju powierzchni. Proponujemy, między innymi mieszanki:

  • uniwersalne
  • do powierzchni o charakterze sportowym i rekreacyjnym
  • do gleb ubogich i mało żyznych
  • dedykowane do obsiewu terenów przydrogowych

Wśród nasion traw, które znajdziesz w naszym asortymencie, znalazły się wyselekcjonowane i sprawdzone przez nas produkty. Zachęcamy do wizyty w sklepie oraz poznania innych, nie wymienionych tu artykułów. Dajemy gwarancję najbardziej korzystnych cen i szybkiej dostawy!