Artykuły tapicerskie od AGA – MEBEL

agamebel

Firma Aga-Mebel już od lat dostarcza materiały tapicerskie do wielu producentów meblowych. Nasze artykuły, w tym paski tapicerskie są powszechnie stosowanym produktem, potrzebnym do ładnego wykończenia mebli.

Nasze paski tapicerskie, zgodnie ze współczesnymi standardami, są wykonane z litej tektury. Może ona być wielokrotnie wykorzystywana na zasadzie wtórnego obrotu w recyklingu, dzięki czemu nie jest w żaden sposób szkodliwa dla środowiska. Aga-Mebel dba o ekologiczne rozwiązania. Paski tapicerskie są dodatkowo tańsze, niż te wykonywane z tworzyw sztucznych. Z powodzeniem są wykorzystywane przez mniejsze i większe firmy, jako wykończenie krawędzi i skrzyń. Ich niewątpliwą zaletą jest lekkość, co jest korzystne dla późniejszego użytkownika danych mebli. Niska cena i gwarancja najwyższej jakości materiałów tapicerskich to domena firmy Aga-mebel.

Nasz szeroki asortyment bez wątpienia zaspokoi Państwa oczekiwania. Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.