Pierogi mrożone firmy Jawo

jawo

Jawo to znany i renomowany producent pierogów oraz innych mrożonek. Działająca od wielu lat firma zdobyła nie tylko krajowy rynek, ale i zagraniczny. Oferujemy Państwu szeroką ofertę naszych produktów, wśród których poczesne miejsce zajmują pierogi. Jako producent pierogów polecamy zarówno te w wersji wytrawnej, jak i na słodko.

Pirogi z kapustą i grzybami, z mięsem, z kaszą i grzybami, ze szpinakiem, z serem, z jagodami, z truskawkami to nasze flagowe produkty. Naszym Klientom oferujemy także szeroką gamę produktów z ziemniaków, takich jak: kluski, kopytka, knedle, pyzy czy kartacze. Polecamy także uszka z różnorodnymi farszami oraz gotowe dania do podgrzania, np. naleśniki, kluski na parze, krokiety i placki ziemniaczane. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty to artykuły najwyższej jakości spełniające wszystkie wymagane normy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego oferujemy to, co najlepsze.
Niezbędne informacje na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie www.jawo.pl. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty handlowej.