Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych – JG SERWIS

jgserwis

JG Serwis to firma zajmująca się profesjonalną naprawą samochodów ciężarowych i naczep, takich jak: DAF, Volvo, Renault czy Scania. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby za każdym razem móc wychodzić naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki Państwa zaufaniu możemy stale zdobywać doświadczenie i rozwijać pasję.

Nasze bogato wyposażone warsztaty w najnowocześniejsze narzędzia oraz komputer diagnostyczny do samochodów i naczep pozwalają nam kompleksowo zająć się problemem i z powodzeniem go rozwiązać. Nasza bogata oferta usług obejmuje między innymi: naprawa wtryskiwaczy Common Rail Olsztyn oraz pomp PLD i DMCI, pompowtryskiwaczy, prowadzimy kompleksową diagnostykę komputerową samochodów dostawczych, ciężarowych, naczep i osobowych, dokonujemy pogwarancyjnych napraw busów i pojazdów ciężarowych. \

Oferujemy 24-godzinny dojazd do awarii oraz zapewniamy części zamienne. JG Serwis to nie tylko naprawa samochodów ciężarowych i naczep, ale także naprawa i wyważanie opon TIR. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę www.