Targowa35.pl

targowa35

Lokalizacja siedziby przedsiębiorstwa jest jedną ze strategicznych decyzji, które warunkują jej dalszy rozwój. Pozwala na nie tylko na dogodne realizację zadań operacyjnych, ale zapewnia również prestiż.

Spółka cywilne Domena oferuje wynajem lokali użytkowych Łódź oraz pomieszczeń biurowych na terenie Łodzi. Wszystkie prezentowane lokale i biura spełniają wysokie standardy, które pozwalają na prowadzenie działalności gospodarczej w dogodnej lokalizacji. Pomieszczenia się wykończone i posiadają niezbędne instalacje elektryczne, oświetleniowe czy wodno-kanalizacyjne, a także klimatyzację i centralne ogrzewanie. W trosce o bezpieczeństwo firma Domena dba również o wentylację mechaniczną oraz instalacje przeciwpożarowe.

Oferta wynajmu biur to przede wszystkim Centrum Biurowe Targowa 35, które zlokalizowane jest w centrum Łodzi. Inwestycja ta powstała poprzez zaadoptowanie pofabrycznych budynków, które nadają proponowanym pomieszczeniom biurowych klimatycznego charakteru. Jest to miejsce, w którym mieszczą się siedziby i oddziały wielu znanych firm.