Solidne płyty warstwowe – Baas-Panel

baaspanel.com.pl

Branża budowlana coraz chętniej korzysta z produktów, które ułatwiają konstrukcję obiektów takich jak hale przemysłowe, targowe, magazyny i wiele, wiele innych. Wśród materiałów, które przez ostatnie lata rodzą duże zainteresowanie, posiadają stałą grupę zwolenników, warto wspomnieć o płytach warstwowych produkowanych przez polskie przedsiębiorstwo Baas-Panel.

Płyty warstwowe z różnymi rdzeniami

Producent oferuje doskonały wyrób, który powstaje w oparciu o w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną. Najnowsze technologie, które na co dzień stosuje się przy produkcji tego materiału budowlanego, zapewniają uzyskanie ulepszonych parametrów. Płyty warstwowe powstają na zamówienie, zgodnie z preferowanymi przez Państwa wymiarami poszczególnych boków, grubości, rodzaju wewnętrznego wypełnienia i profilowania okładziny wierzchniej. Oferujemy wypełnienie poliuretanowe, z wełny mineralnej oraz styropianowe.

W sprawach zamówień prosimy kontaktować się z Centralą przedsiębiorstwa, pod numerem telefonicznym: 15 870 11 03. Nasi doradcy handlowo-techniczni świadczą usługi w kilku miastach na terenie kraju. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszym serwisie www baaspanel.com.pl. Zapraszamy!